Розроблена для компаній будь-якого розміру, CRM система для агентств нерухомості надає провідні в галузі функції управління бізнес-процесами, управління майном і автоматизації, необхідні агентам з нерухомості, забудовникам і брокерським компаніям.

Укладайте більше угод за допомогою універсальної платформи CRM для нерухомості, створеної для вашого бізнесу компанією Recrm.com.ua. Програмне забезпечення CRM агентств для нерухомості – це система, яка допомагає керувати відносинами між покупцями, продавцями, агентами, брокерами, розробниками та фінансовими установами. CRM для агентства нерухомості відгуки про яку можна знайти в мережі, відповідає численним потребам агентів з нерухомості та компаній з нерухомості.

Чому ж варто вибрати CRM для оренди нерухомості та її вдалого продажу? Насправді, все досить просто, адже така система має безліч переваг, а саме:

  • Багатоканальний зв’язок, для захоплення запитів з кількох каналів;
  • Інтегровані кампанії, для надсилання цільових запитів електронною поштою;
  • Управління проектами, щоб стежити за всіма вашими поточними проектами;
  • Сторонні інтеграції і API для підвищення продуктивності;
  • Повна настройка, для адаптації до унікальних процесів агентів з нерухомості.

Нерухомість – це справа довіри. Не дивно, що 82% нових продажів нерухомості здійснюються за рекомендаціями наявних контактів, попередніх клієнтів, членів родини, друзів або родичів. Крім того, коли справа доходить до бізнесу з нерухомістю, продаж або купівля — це тривалий процес, який вимагає багатьох подальших дій і багатьох переговорів. У таких сценаріях впровадження програмного забезпечення CRM система для агентства нерухомості дає агентам з нерухомості ефективний спосіб керувати контактами, планувати завдання, відстежувати їхні конвеєри та залишатися організованими для побудови успішних відносин і укладення угод.